Circuit- en trainingsinfo


Om te kunnen trainen moet er digitaal aangemeld worden via de motoinside app. Dit is een gratis app welke voor elk platform te downloaden is.

Hoe werkt de App?

Rijders maken eenmalig een account aan bij de motoinside app.

Deze app is te downloaden in de appstore (iphone) of google play( Samsung enz). Ook voor windows is een versie beschikbaar zodat je op de pc deze ook kan gebruiken, ga naar www.motoinside.app .

Wanneer je een email en wachtwoord hebt opgegeven log je in en ontvang je een email ter bevestiging.

Je logt nu in en kan bij faciliteiten jouw favoriete club vinden welke is aangesloten bij de motoinside app. Je vindt hier de algemene informatie en de huisregels van de clubs.

Voor nu kiest de VAMAC er voor om eventuele betalingen ter plaatse te voldoen. Clubleden krijgen voorrang op niet leden, en kunnen eerder inschrijven. Niet leden kunnen pas inschrijven vanaf maandagochtend 8uur in de week dat de training is. De VAMAC heeft inzage in het tijdstip van aanmelden en kan hierin controleren wie er op welke dag en tijd ingeschreven heeft.

Bij het tabblad “evenementen” kan je zien wanneer er trainingen of wedstrijden gepland staan per aangesloten club.

Hier “koop” of selecteer je jouw ticket en maak je de beslissing voor welke klasse je inschrijft.

Als je eenmalig alle gegevens invult gaat dit de volgende keer automatisch.

Mochten er vragen of opmerkingen zijn kan je deze stellen aan het bestuur van de VAMAC, of door een mailtje te sturen naar trainingvamac@gmail.com.

Iedereen die op het circuit of de jeugdbaan traint dient zich voor de training te melden bij de jurycontainer met een geldige licentie van de KNMV. Dat kan zijn een startlicentie, een off road- c.q. endurolicentie of een KNMV Basis Sportlicentie. Tevens moet men in het bezit zijn van een geldige Vamac trainingskaart, of er kan een dagpas aangeschaft worden voor €15,- voor solo’s/Quads en €20,- voor zijspannen. Na goedkeuring ontvangt men een toegangsbewijs (polsband) tot het circuit/jeugdbaan.  

Trainingstijden

Het circuit is op de volgende dagen open voor motorcross training:

Van 6 februari t/m 3 april: zaterdag 14.00 – 16.30 uur. Opstapklasse rijdt 14:30-14:45 en 15:30-15:45*
Van 7 april t/m 15 september: Woensdag 17.30 – 20.00 uur. Opstapklasse rijdt18:00-18:15 en 19:00-19:15*
Van 25 september t/m 30 oktober: zaterdag 14.00 – 16.30 uur. Opstapklasse rijdt 14:30-14:45 en 15:30-15:45*

Gesloten: november, december en januari

Tijdschema woensdag

17:30 – 17:45 15 min jeugd – beginners – ouderen met gepaste snelheid
17:45 – 18:05 20 min Kentekens – recreanten
18:05 – 18:25 20 min Startbewijshouders
18:25 – 18:40 15 min jeugd – beginners – ouderen met gepaste snelheid
18:40 -19:00 20 min Kentekens – recreanten
19:00 – 19:20 20 min Startbewijshouders
19:20 – 19:40 20 min Kentekens – recreanten
19:40 – 20:00 20 min Startbewijshouders

* als er een lampencross gehouden wordt, vervalt de opstapklasse! Houd dus de agenda in de gaten.

De “Jeugd – Beginners – ouderen met gepaste snelheid groep” is er voor de kleinere jeugd, echte beginners en evt. senioren. Is je snelheid te hoog voor deze groep dan zullen we je herindelen naar een normale groep. Dit wordt door de aanwezige vrijwilligers bepaald. Veiligheid is hier het grootste belang.

Houd de kalender in de gaten of er geen evenement gepland staat op een trainingsdag. Mocht dit het geval zijn, dan vervalt de training.

– Een milieu mat is op ons terrein VERPLICHT. Er zijn voldoende matten op voorraad bij de jurycontainer, kosten € 15,00 p/st

– Op het rennerskwartier mag niet met de motoren gereden worden. Quads en zijspannen rijden stapvoets.

– Minimaal verplichte uitrusting op de motor: Helm, laarzen, bodyprotector en handschoenen. Voor jeugdrijders nog aanvullend knie-, schouder- en ellenboogbescherming.

Informatie over het wel of niet doorgaan i.v.m. de weersomstandigheden is uitsluitend te verkrijgen op zaterdag resp. woensdag na 9.00 uur via de  Facebookpagina van de VAMAC.

Mylaps practice trainingstijden.